ultiprotect zaprojektował przydatne rozwiązanie owego kłopotu.

W okresie zimowym regularnie możemy napotkać się z faktem strat ocieplenia co tworzy wielkie wydatki za ogrzewanie. Ciepło ucieka przeważnie poprzez posadzkę i niestety są to utraty aż do 15 %. A więc Multiprotect opracował proste rozwiązanie owego kłopotu. A mianowicie jest podklad Multiprotect. Jest to podkład który rozkłada się pod panelami. Gwarantuje on doskonalszą izolacje termiczną pomieszczenia i ogranicza od dziesięciu do piętnastu procent utraty ciepła. Także dzięki wykorzystanej metodzie pozwoli jednocześnie na izolacje akustyczną. Co jest wyjątkowo ważne w dzisiejszym głośnym świecie.

Dzięki odpowiedniemu wygłuszeniu wnętrza umiemy również małym wydatkiem udoskonalić więzi z sąsiadami. Zawartość tego typu podkładu przyzwala użycie go w montażu ocieplania podłogowego.

Reasumując jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z specjalnego podkładu Multiprotect to uzyskujemy sporo cennych korzyści.

Kluczowa spośród nich to ekonomia na rachunkach za ocieplenie dzięki cechom cieplno izolacyjnym.

Inna to zatroszczenie się o akustykę pomieszczenia co podniesie komfort użytkowania z niego.

Inną jest jego kondycja która zawdzięcza gęstość co umożliwia stosowanie go też w pomieszczeniach które są mocniej użytkowane.

Jednakowo ważną jest oszczędne opakowanie spowodowane faktem iż dostarczany jest w tubkach po 8m2 co zezwala na na użycie i wykorzystanie go jednocześnie w wnętrzach o niezwykłym rozmieszczeniu. Za sprawą tego możemy nabyć konieczną liczbę podkładu.

Klasycznym przykładem tego jak podkład umożliwia oszczędzić pieniądze to sytuacja gdzie Kowalscy przez cały okres grzewczy przeznaczają tysiąc zł na ogrzewanie. Po zastosowaniu profesjonalnego podkładu Multiprotect oraz zmniejszeniu strat termicznych ta suma to już zaledwie 850 złotych.

Jak można zobaczyć są to autentyczne oszczędności. A w dłuższej perspektywie np. w ciągu 10 lat umożliwia toż na ekonomię niemal tysiąca pięciuset złotych.

Zobacz: podklad Multiprotect

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *