Fontanny ogrodowe znaleźć możemy w rozmaitych kształtach i są zrobione z różnych surowców.

Trawnikowe kratki są wspaniałym, znacznie bardziej ekologicznym zamiennikiem kostki brukowej. Częstokroć wykonane z tworzywa sztucznego, co sprawia, iż są dużo bardziej odporniejsze na czynniki pogodowe. Posiadają otwory w różnych kształtach, bardzo często okrągłe, kwadratowe albo przygotowane na bazie heksagonu. Taka kratka trawnikowa gwarantuje znakomitą przepuszczalność wody, a co tak samo istotne, montaż takich kratek jest bardzo prosty i nie wymaga od nas ponoszenia jakiś dużych kosztów. Nasz ogród powinien dostarczyć nam mnóstwo pozytywnej energii a także pozwalać na chwile relaksu.

W czasie okresu letniego, gdy bardzo wielką część własnego czasu spędza się poza domem, należy o swój ogród odpowiednio zadbać. Uroku przydomowej przestrzeni niewątpliwie dodadzą fontanny ogrodowe. Są widowiskowym dodatkiem, nadają niesamowitego charakteru przestrzeni oraz powodują iż każdy ogród staje się szczególny. Fontanny ogrodowe znaleźć możemy w rozmaitych kształtach i są opracowane z różnorakich surowców w zależności od potrzeb klienta.

Efekty wizualne mogą rzeczywiście czarować! Za sprawą konstrukcji przypominającej plaster miodu, parkingowe kratki są o wiele bardziej odporne na obciążenia. To właśnie dzięki temu ten o wiele tańszy oraz bardziej ekologiczny zamiennik tradycyjnej kostki brukowej lub asfaltu jest aż tak opłacalny. Świetnie nadaje się pod nawierzchnię parkingową. Pozwala na swobodny obieg wód deszczowych. Kratki parkingowe nie zmieniają kształtów pod wpływem działania temperatury oraz dodatkowo nie ulegają korozji co sprawia, że są tanie w eksploatacji.

Autor: trawa z rolki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *