Obecny rok był bardzo udany dla naszej firmy.

Zbliża się czas świąt. Jak co roku mam problem z obdarowaniem pracowników mojej firmy w świąteczną premię. Oczywiście nie jest to kłopot pieniężny, a jedynie kreatywny. Od zawsze podchodziłem sceptycznie do premii typowo finansowych. Pieniądze, bądź różnego typu bony podarunkowe są absolutnie nie w moim stylu.

Zwykle pracownicy wolą zdecydowanie dostawać przeze mnie nieuznawane podarunki, jednakże już tak dobrze mnie znają, że nie uważają tego za moją jakąś złą wolę, a jedynie przekonania.

Rok temu zamówiłem laptopy oraz komputery dla każdego mojego pracownika. Średnia wartość każdego urządzenia wyniosła około półtora tysiąca złotych, więc mojego podejścia do premii świątecznej nie wypada nazywać sknerstwem.

Ten rok był niezwykle udany dla naszego przedsiębiorstwa i poprzez to myślę o czymś bardziej oryginalnym aniżeli sprzęt. Zrobiłem nawet anonimową ankietę wśród pracowników i jednogłośnie uznali, że bardzo miło by przyjęli jakieś wielofunkcyjne urządzenia firmy dell, do zeszłorocznych komputerów.

Zrealizowałem więc swój zamysł w połączeniu z ich potrzebą, czyli każdy z moich z pracowników dostał wycieczkę do wytypowanego poprzez siebie kraju, i dodatkowo wspomniane urządzenie.

Mam nadzieję, że uważają mnie za dobrego szefa.

Autor: notebooki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *