Uwzględniając koncepcję naszego hotelu…

W hotelowym biznesie równie ważna jak poziom świadczonych usług, jest wizualna identyfikacja hotelu. Taka identyfikacja wizualna  ma zawierać wszystkie informacje na temat naszego hotelu.

Hotelowe druki produkowanie – przy wyborze właściwej szaty graficznej, koniecznie musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, jaki tak właściwie jest klimat naszego hotelu oraz jakich właściwie kontrahentów, chcielibyśmy zyskać, czy ma to być klient biznesowy, w służbowej podróży czy górować będą zazwyczaj rodziny z dziećmi.

Na etapie brandingu warto też skrupulatnie pomyśleć o tym, w jaki sposób możemy doprecyzować naszą wizję naszego hotelu wykorzystując etui na kartę hotelową oraz dodatkowo zlecić odpowiednim osobom druk menu. Biorąc pod uwagę koncepcję własnego obiektu musimy pamiętać o tym ażeby hotelowe druki projektowanie, menu i etui na kartę były spójny z naszą ogólną wizją.

Identyfikacja wizualna obiektu to po części nasza wizytówka. Jeśli każdy taki element (hotelowe druki projektowanie, etui na kartę hotelową, druk karty dań) zlecimy jednej konkretnej firmie, to na pewno zapłacimy dużo mniej.

Nie od dziś wiadomo, że ” jak cię widzą, tak cię piszą”, dlatego tak bardzo ważne jest poważne podejście do tematu a także budowa symboli wizualnych (druki hotelowe, druk menu, etui na kartę hotelową), które nadadzą naszemu obiektowi szczególny klimat.

Więcej: druki hotelowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *