Korzyści z korzystania z globalnej sieci są duże.

Korzyści z używania globalnej sieci są naprawdę duże. Jest niezwykle pomocny w szukaniu pracy, umożliwia nam kontaktowanie się z najbliższymi, dosłownie gdzieś z końca świata, dostarcza nam także rozrywki. Znacząca większość z nas posiada w mieszkaniu laptop bądź komputer z internetem. Internet jest już niemniej popularny niż telewizja kablowa. Aż ciężko uwierzyć w to, że swój debiut w Polsce miał 20 lat temu. Dzisiaj niemała część społeczeństwa nie wyobraża sobie codzienności bez dostępu do internetu. Według badań w internecie spędzamy średnio od 3 do 5 godz. w ciągu dnia.

Zdecydowana większość osób zaczyna każdy dzień przeglądając ulubiony portal informacyjny oraz czytając bieżące wiadomości albo ciekawe artykuły. Za sprawą nich wszelkie wiadomości zarówno z kraju, jak i ze całego świata mamy na wyciągnięcie ręki. Konkurencja serwisów www jest wielka. Każdy portal informacyjny robi wszystko, by publikować najnowsze wiadomości jak najszybciej, wyprzedzając swych rywali. Niestety, często przy tym dochodzi do publikowania tak zwanych fake news, mówiąc inaczej nieprawdziwych informacji. Korzystanie z niesprawdzonych informatorów to wielkie ryzyko, ponieważ za promowanie nieprawdziwych treści wkrótce grozić może ogromnymi karami.

Interesujące publikacje oraz bieżące wiadomości i wydarzenia to wyłącznie niewielka cząstka tego, co znaleźć będziemy mogli w internecie. Pomimo wielu zagrożeń, o jakich coraz częściej usłyszeć można, internet to bez wątpienia jedno z lepszych dobrodziejstw aktualnych czasów.

Źródło: http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3883813,o-psach-ktore-lubia-byc-czyste,id,t.html?czy_podglad=t

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *