Podstawową wiedzę na temat paintballu ma pewnie każdy.

W końcu lato, a temperatura za oknami i słońce zachęcają do wyjścia z swojego domu i spędzania trochę czasu na świeżutkim powietrzu. Jeżeli na dodatek znudziły ci się klasyczne formy ćwiczeń, masz dosyć spacerowania i dlatego chcesz przeżyć jakąś niezwykłą przygodę, albo zwyczajnie jesteś fanem militarnych klimatów, jest na to odpowiedź – paintball. Podstawową wiedzę o paintballu ma pewnie każdy z nas – pistolet na kulki z farbą, mundur i plener. Jednakże pod paintbollem kryje się znacznie więcej, a każdy mecz to niezapomniane emocje, które sprawią, że będzie chciało się jeszcze wielokrotnie złapać za ikoniczną, pneumatyczną broń, nazywaną również markerem.

Po pierwsze, dużo przedsiębiorstw które zajmują się paintballem oferuje kilka boisk albo plenerów, w których będą mogli grać, możemy zatem dla siebie wybrać ten, który odpowiada nam najlepiej. Po drugie, wcale nie musi to być mecz typu „wygrywa ostatni” – mecze tego typu mogą przyjmować różnorodne formy, przykładowo znaną grę Capture the Flag, a więc przejmowanie flagi przeciwnika.

Dla pasjonatów adrenaliny częstokroć istnieje też możliwość odbycia rozgrywki w nocnej porze. Paintball to rozrywka, której można z pewnością spróbować samodzielnie, ze znajomymi, niemniej jednak która nadawać się będzie także na większe imprezy – czy możemy wyobrazić sobie lepszy wieczór kawalerski albo lepszą integrację, niż kiedy przedzieramy się przez pole w specjalnym mundurze, z bronią i kulkami farb, nasłuchując a także szukając najmniejszego śladu przeciwnej drużyny? Z pewnością nie.

Więcej: paintball Ostrów Wielkopolski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *