Fundacja Anitka organizuje wiele warsztatów edukacyjnych dla dzieci oraz dla osób dorosłych

W miasteczku Bełchatów istnieje taka organizacja, zajmująca się osobami najmłodszymi, a jest to, jak nazwa wskazuje, Fundacja Anitka. Organizuje sporo edukacyjnych warsztatów nie tylko i wyłącznie dla dzieci, ale również dla osób w dorosłym wieku, lecz wszakże owe warsztaty są kierowane bardziej dla maluchów. Poza tym na stronie internetowej fundacjanitka.pl można znaleźć informacje na temat Fotobudki Bełchatów. Wydaje się to świetna możliwość dla osób lubiących zdjęcia i świetną zabawę . W takiej fotobudce, da się wykonać najróżniejsze zdjęcia będąc ubranym w najśmieszniejsze kreacje dostępne za pomocą tej instytucji. Jak czytamy na stronce fotobudki, proponują oni takie rzeczy jak: wynajem od 1h, który kosztuje 100 pln, natomiast z transportem na miejsce dodatkowe 300 pln, poza tym proponują różnorodne tła, ciekawe rekwizyty, spersonalizowana ramka, możliwość wysłania na maila, bezpłatny dojazd do pięćdziesięciu kilometrów od miasta Bełchatów. Udowadnia to, jak sprawnie zaaranżowane jest to przedsięwzięcie. Co więcej na stronie internetowej fundacji Anitka jest napisane jaka jest istota tej instytucji otóż: ,,Jeśli szczęście daje Ci taniec – tańcz, jeśli pisanie – pisz, jeśli szczęście daje Ci poznawanie siebie – rób to. Mnóstwo dróg zmierza do szczęścia. Jest to wspaniała idea. Organizują też urodziny dla najmłodszych, to pokazuje jak wiele propozycji zapewnia ta firma, które zezwala na prędką decyzję, w kwestii tego, czy skorzystać z ich usług. Na ich stronie można także znaleźć kto stworzył tę inicjatywę oraz dzięki jakiej osobie posiadamy tę przyjemność, żeby mieć tutaj taką fundację jak ta, więc czytamy: ,,Alicja Skrzypiec – jestem Prezesem Zarządu Fundacji oraz jego założycielką. Wykształciłam się jako trener i pedagog. Skończyłam pedagogiczne studia na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Byłam zatrudniona w szkołach, prywatnych firmach oraz ngo. W ostatnim czasie cały swój wolny czas poświęcam na dokształcanie się i poznawanie światowych firm pozarządowych.
Mym oczkiem w głowie jest moja rodzina: mąż i synowie Franek, Paweł oraz Tymoteusz.
Jestem wielbicielką rękodzieła artystycznego. Mym największym marzeniem jest wycieczka Camperem po Europie oraz wyprawa dookoła Świata.

Magdalena Szymczak – “skończyłam psychologiczne studia na Uniwersytecie Łódzkim i czteroletnią szkołę psychoterapii w integratywnym podejściu. Zawodowo jestem powiązana z Miejskim Centrum Zdrowia Publicznego w Łodzi i Fundacją Subvenio. Prowadzę osobną psychoterapię osób w dorosłym wieku. Pracuję pod ciągłą superwizją zatwierdzonego superwizora. Prowadzę grupy rozwojowe, grupy wsparcia oraz kurs z zakresu profilaktyki zdrowia. Jestem współautorką projektów profilaktycznych.”. Są to fantastyczne dwie kobiety, którym calutki Bełchatów zawdzięcza tak znakomite miejsce jak właśnie Fundacja Anitka. Miejmy wiarę, że ta organizacja będzie trwać jak najdłużej.

Autor: http://www.fundacjanitka.pl/dzialania/urodziny-w-pracowni-nitki/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *