Czasami o wiele więcej czasu zajmie nam wybranie nie samej kreacji, ale dodatków.

Każda kobieta lubi dobrze się prezentować. Dlatego też spędzamy w łazience większość poranka, ażeby odświeżyć cerę, zrobić makijaż i zrobić należytą fryzurę. Drugim, niemniej istotnym krokiem jest wybór ubrania, który założymy konkretnego dnia. Tego typu zadanie jest znacząco uproszczone, w momencie gdy okazja nie wymaga założenia odświętnych ubrań. Ogromny dylemat rozpoczyna się, kiedy mamy przed sobą ważne spotkanie biznesowe lub rodzinną uroczystość, na którą zaproszono nas przykładowo ślub.

Czasem więcej czasu zajmie nam wybór nie samej stylizacji, ale dodatków, takich jak buty, torebka, bądź wisiorek i kolczyki. W głowie powstaje wtedy wiele różnych pytań: “Czy kolorystycznie powinny pasować one do stroju?” “Czy błędem będzie, jeśli będą kontrastem do całej kreacji?”

Ważnym atrybutem każdej dziewczyny jest torebka. Spełnia ona bowiem nie tylko funkcję dekoracyjną, niemniej jednak musi być też funkcjonalna. To do torebki wkładamy różne przedmioty, które mogą okazać się przydatne, na przykład chusteczka do nosa, szminka, grzebień, lusterko, pigułki przeciwbólowe. Coraz częściej panie  odchodzą od tendencji kompatybilności barw. Co to oznacza? Jeżeli sukienka występuje w stonowanym kolorze, pozostałe elementy stylizacji, w tym także dodatki, raczej powinny z nim kontrastować. Dziewczyny, nabywając wizytowe torebki, stawiają na mocne, wzorzyste wzory, w ogóle nie ujmujące im gracji. Dokładnie to samo dotyczy uroczystości ślubnych. Na parkiecie dominują raczej torebki w żywych kolorach. Także torebki wizytowe Tarnów charakteryzują się fantazyjnymi wzorami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *