Na czym dokładnie polega zaprojektowanie koszulek reklamowych?

Odzież personalizowana i koszulki to w ostatnim czasie bardzo słynne materiały reklamowe, jak również spersonalizowane oraz dopasowane podarunki lub upominki. Jak wykonać tego typu produkty? Czym one się wyróżniają? Na czym polega projektowanie takich koszulek?

Dużą zaletą projektowanie koszulek jest możliwość dociągnięcia wszelkich szczegółów. Autor projektu ma możliwość też wykorzystać sporo szczegółów tyczących pewnej sytuacji lub jednostki, jak także stworzyć reklamę czy ofertę przedsiębiorstwa.
Koszulki z swoim nadrukiem to wyroby niezmiernie trwałe, zrobione z najwyższej jakości surowców. Taki nadruk jest wodoodporny, miły w dotyku, nie zawiera substancji toksycznych, jak i nie ulega zniszczeniu w trakcie prania. Ubrania z nadrukiem nie powodują alergii, a kolor na tkaninie zostaje wciąż intensywny oraz żywy.
Koszulki na zamówienie przygotowywane są za pomocą sporej ilości metod oraz technik. Każdy jeden projekt dopasowywany jest do założeń a także oczekiwań nabywcy. Pośród najmocniej znanych technologii do realizacji tego typu projektów można wymienić:
– technika cyfrowa,
– nadruk folią flex – wgrzewanie wyciętego projektu w materiał, z wykorzystaniem bardzo wysokiej temperatury i odpowiednich żelazek.
– sublimacja – wnikanie w materiał profesjonalnego barwnika pod wpływem stosownej, wysokiej temperatury. Odzież wykonywana tego rodzaju metodą musi być w jasnych barwach wykonana z poliestru.
– metoda premium flock – zadrukowanie profesjonalnej folii, która kolejno  nanoszona jest na bluzce.
– druk bezpośrednio na tkaninie – DTG – znakowanie przy pomocy innowacyjnej drukarki do tkanin, wykonującej projekty dokładne, stabilne a dodatkowo szatę graficzną profesjonalnej jakości.
– sitodruk – drukowanie przy pomocy poprzednio przygotowanej matrycy. Projekty koszulek wykonywane hurtowo.
– haft komputerowy – nadruk stworzony za pomocą odpowiednio przygotowanych maszyn oraz dopasowanych do wykonania zdobienia nici. Grafika jest wszywana w tkaninę ciuchów.
W jaki sposób dopasować odpowiednią technikę nadruku?
Żeby grafika była właściwie umieszczona na materiale powinno się uwzględnić mnóstwo istotnych kwestii. Pośród najistotniejszych należy wymienić: cel a także zastosowanie koszulki, liczbę przygotowanych projektów, kształt a także wielkość szaty graficznej, warunki zastosowania odzieży, indywidualne wymagania klienta.
Przygotowanie koszulki na zamówienie to powszechne działania, którego przygotowanie nie zajmuje wiele czasu. Niektóre projekty można wykonać od ręki, inne potrzebują kilku dni.  Szablon a także grafika umieszczana na odzieży może być osobistym projektem odbiorcy, jak też szablonem wcześniej przygotowanym poprzez dana spółkę lub zakład produkcyjny.
Cena koszulki z swoim nadrukiem uzależniona jest głównie od tkaniny z jakiej przygotowana ona jest, wybranej metody nanoszenia szaty graficznej, rozmiaru i złożoności projektu, jak i spersonalizowanych uwarunkowań konkretnej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *