Sztuka wykonywania makijażu niezmiernie dynamicznie się kształtuje…

Umiejętność wykonywania makijażu wyjątkowo prędko się rozwija i nie jest już na szczęście to tematem mało wspominanym. Aby poprawnie zrobić make up, w obecnych czasach trzeba posiadać dużą wiedzę praktyczną jak również techniczną. Wciąż niezwykle modne są wspaniałe, podkręcone rzęsy. Lecz niestety znacząca większość dam, nie znosi noszenia sztucznych rzęs, tych bardzo długich i bardzo ciężkich skupisk rzęs. Tego typu rzęsy są najprawdopodobniej bardzo ociężałe oraz niefunkcjonalne, często się sklejają.

Na szczęście jest wyrób do przedłużania rzęs. Jest to najzwyklejsza odżywka wzmacniająca, która stosowana codziennie przynosi oczekiwane wyniki już po dwóch tyg. Ma działanie ona podobne do tych tradycyjnych odżywek do włosów, jednak jest znacznie delikatniejsza, żeby nie uszkodzić oczu. Odżywka regeneracyjna wygląda jak zwyczajny tusz do malowania rzęs, jest bez koloru i bez zapachu. Najlepiej nakładać ją na porę nocną a dodatkowo w dni kiedy nie nosimy makijażu. Chyba najlepiej używać ją codziennie, żeby szybko dostrzec pożądany rezultat. Ponadto można doczepić również do własnych rzęs inne rzęsy, które są o wiele lżejsze od kompletu wachlarza rzęs. Doczepiane są za pomocą specjalnie przeznaczonego kleju, jaki nie powinien raczej zaszkodzić naszym niesztucznym rzęsom.

Odklejanie rzęs musi odbyć się w specjalnym salonie, ponieważ robiąc to samodzielnie będziemy mogli sprawić sobie straszną krzywdę. Niewątpliwie doklejanie sztucznych rzęs nie spowoduje, iż będą te rzęsy wydłużone na zawsze, ale tylko na określony czas. Zastosowanie odżywki do rzęs, którą można kupić w właściwie każdej drogerii kosmetycznej, może nawet przedłużyć swoje naturalne rzęsy na dłuższy czas. Dodatkowo mamy możliwość pić zioła, jakie bardzo dobrze działają na naszą cerę, na nasze paznokcie, włosy i rzęsy.

Więcej: produkty do przedłużania rzęs

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *