Za duża porcja podkładu.

Poprawnie zrobiony makijaż, który podkreśla urodę to bez wątpienia sztuka. Wiele dziewczyn ma skłonność do zdecydowanej przesady oraz popełniania rozmaitych błędów wpływających bardzo negatywnie na efekt ostateczny.
Bez wątpienia do najczęstszych z nich należy stosowanie ciemnego lub za jasnego fluidu, który odznacza się od koloru naszej skóry i daje karykaturalny efekt. Kolejnym popełnianym błędem jest niestaranne nałożenie fluidu, co sprawia, że powstają okropne plamy o niejednolitym zabarwieniu. Przesadzona porcja podkładu oraz pudru spowoduje, że wykonany makijaż przypomina maskę. Makijaż może nam zniszczyć odcień różu źle dobrany do typu naszej urody a także koloru cery, a także nakładanie go w złych miejscach na twarzy lub w zbyt dużej ilości.
Bardzo duże znaczenie bez wątpienia ma także umiejętność wykonywania make upu oczu. Niewłaściwe wykorzystanie tuszu do rzęs sprawia, że nasze rzęsy są okropnie posklejane, gromadzą się na nich straszne grudki lub często też tusz do rzęs odbija się na powiece nim całkowicie  zaschnie. Bardzo częstym także błędem jest nakładanie strasznie dużej ilości cieni. Sprawia to, że bardzo szybko zaczynają się warzyć i wyglądają nieestetycznie. Przeważnie dzieje się tak w sytuacji kosmetyków o niskiej jakości.
Make up ust również powoduje niektórym dziewczynom sporo kłopotów. Źle zaaplikowana pomadka sprawia, że kontur ust wygląda jakby był rozmyty, natomiast aplikowanie bardzo ciemnej szminki daje wyzywający efekt.

Zobacz: make-up Ciechanów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *