Bitcoin to jedna z najpopularniejszych kryptowalut.

Bitcoin jest jedną z najbardziej popularnych kryptowalut. Na rynek została wprowadzona w 2009r. przez osobę, kryjącą się po pseudonimem Satoshi Nakamoto.
Bitcoin używa zdecentralizowaną bazę danych. Tego typu lista kryptowalut mają głównie publiczny klucz, swojego aktualnego właściciela. Bitcoin to przede wszystkim Internetowa waluta, która jest w stu procentach innowacyjna. Jest to waluta , która jest niezależna od banków, rządów a także pozostałych jednostek. Waluta ta jest dostępna w tych miejscach gdzie mamy swobodny dostęp do Globalnej sieci, więc wszędzie. Świat poszedł do przodu, Internet jest dostępny teraz w bardzo wielu lokalizacjach. Bitcoin to też taka waluta, którą jest możliwość przesłać absolutnie wszędzie – w dowolne miejsce na świecie.
Korzystając z bitcoina mamy możliwość przeskoczyć różnorodne limity, prowizje, a także różne inne tego typu ograniczenia. Do tej waluty tak na prawdę każdy ma swobodny dostęp, bez względu na to, jakiej jest narodowości, płci czy w jakim jest wieku – niewątpliwie dobrze jest by być pełnoletnim, gdyż wtedy odpowiadamy za siebie. Nad tą kryptowalutą absolutnie nikt nie ma władzy, i to właśnie dlatego  żadna osoba nie ma z tego absolutnie żadnych korzyści. To kryptowaluta stworzona dla ludzkości jak również przez nich utrzymywana. Tej waluty nie da się zablokować ani sfałszować, co z pewnością jest ogromnym plusem. Wydaje się, iż ta waluta jest w 100% bezpieczna a także nie robi żadnych kłopotów. Ta kryptowaluta może zapewnić Ci stu procentową pewność Twoich pieniędzy. Waluta jest także całkowicie anonimowa, co też gwarantuje bardzo duże bezpieczeństwo dla osoby, która ją użytkuje.
Ogromną zaletą tejże właśnie waluty jest fakt, iż jej transakcje przebiegają naprawdę bardzo szybko. Co więcej dużą zaletą jest na pewno to, iż Twój adres jest zupełnie anonimowy oraz nie potrzebujesz dodatkowych osób przy przelewach. W dodatku ta waluta jest naprawdę łatwa do obsługi dla każdego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *