Meleks może wziąć na swój pokład dziesięć osób.

Łeba jest jedną z najbardziej malowniczych miejscowości położonych nad naszym polskim morzem. Przyjazd do Łeby okaże się jednym z najlepszych pomysłów, jeśli ktoś planuje mieć wakacje z daleka od miejskiego zgiełku. Tutaj plaże są niezwykle zadbane oraz jakość wody jest niezwykle wysoka.

 

Wasz urlop w Łebie będzie należał do bardzo udanych. Jednak będąc w tej miejscowości nie warto wyłącznie leżeć gorącym piasku. Należy poznać też liczne atrakcje, których nie brak w samym mieście lub w jego okolicach. Do jednych z takich interesujących miejsc należą leżące w pobliżu wydmy. Jednak trzeba pamiętać, iż dotarcie do tak urokliwego zakątka nie jest wcale takie łatwe. Wydmy są zlokalizowane dość daleko od centrum miejscowości. Warto zatem skorzystać z usług odpowiedniego busika lub meleksów, które zawiozą nas do wejścia na obszar parku. Meleksy wiozące na wydmy istnieje możliwość złapać na obszarze całego miasta. Całkiem prawdopodobne, że od razu po wyjściu na zewnątrz zobaczymy specjalne meleksy, które jeżdżą po całym mieście. Zwłaszcza w sezonie turystycznym jest ich naprawdę dużo.

 

Meleks Łeba jest w stanie zabrać na swój pokład nawet 10 osób, zatem jeśli większa grupa turystów planuje wybrać się na wycieczkę na wydmy, to jak najbardziej będzie możliwość się wspólnie zabrać. Przewóz meleksem jest tani, więc naprawdę powinno się przy takiej okazji skorzystać z tego, że ktoś będzie w stanie zawieźć nas na to wspaniałe miejsce. Przy wejściu na teren parku jest możliwość korzystać z następnych meleksów, jakie wiozą wielu turystów pod same wydmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *