Peptydy SARM są doskonałym rozwiązaniem dla ludzi marzących o kulturystycznej sylwetce.

Każdy, kto kiedykolwiek interesował się sportem oraz kulturystyką a do tego dążył do tego by mieć sylwetkę sportowca, słyszał o różnych specyfikach , które wspomagały osiągnięcie takiej sylwetki. Peptydy SARM są takimi właśnie preparatami, które w ostatnim czasie zyskały bardzo dużą popularność. Czy możemy stosować je bezpiecznie, bez skutków ubocznych?

 

Najpierw dowiedzmy się czym właściwie są te peptydy. Z angielskiego jest to skrót od “Selective Androgen Receptor Modulators”, co tłumacząc na język polski znaczy selektywny modulator receptorów androgenowych. Działanie tych peptydów bardzo podobnie jak w przypadku takich sterydów jak testosteron jest anaboliczne, lecz co ważne rezultaty androgenne w przypadku peptydów SARM są o wiele mniejsze.

 

Jest to niewątpliwie ulga dla tych ludzi, którzy boją się o problemy hormonalne oraz ginekomastię. Co interesujące, peptydy SARMy bardzo podobnie jak testosteron wzmocnią oraz wyeksponują mięśnie a dodatkowo sprawią, iż nasze kości będą mocniejsze oraz dodadzą nam więcej sił, lecz nie trzeba się obawiać podczas ich stosowania takich nieprzyjemnych skutków jak np. obniżenie głosu czy pojawienie się zmian skórnych. Stosując peptydy SARMy często boimy się, czy ich stosowanie nie odbije się na naszym zdrowiu. Jak mówią naukowcy, bardzo ważne jest to aby stosować je pod doświadczonym okiem eksperta, który właściwie dobierze nam dawki a także zatroszczy się o to, by zmniejszyć efekty uboczne. Tak więc peptydy SARM są świetnym rozwiązaniem dla osób, które marzą o sportowej sylwetce. Trzeba jedynie mieć na uwadze ich bezpieczne zażywanie oraz zamawiać je u poleconych sprzedawców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *