W ostatnich tygodniach, zdominowanych problemem COVID-19, wiele osób czuje zdołowanie…

Dzień w dzień, choć wtłoczeni w tryby dziennego kieratu, kilkadziesiąt spraw przygotowujemy z myślą o przyszłych zdarzeń. W zeszłych tygodniach, zdominowanych problemem pandemii, wielu ludzi odczuwa dołek psychiczny wywołany różnymi zakazami. Przymus zrezygnowania z typowych aktywności na rzecz zadań zastępczych, odczuwanie separacji, ograniczenia w przemieszczaniu się, a głównie brak kontaktu bezpośredniego z przyjaciółmi spotykanymi na co dzień to warunki, jakie zmniejszają samopoczucie.

 

Najgorsza do zniesienia jest jednak niepewność dnia jutrzejszego. W czasach, w momencie kiedy zarobki zatrudnionych są obniżane, a niektórzy tracą pracę, gdy nawet wielkie i ustabilizowane finansowo firmy zapowiadają masowe zwolnienia, przyszłe miesiące stają się mocniej niepewne. Niepokój o dzień jutrzejszy mamy możliwość pomimo tego oswoić. Wybitnie pomocniczy ma możliwość się tu dać wyraz horoskop codzienny.

 

Przewidywanie wspierających szczegółów w dzisiejszej rzeczywistości wspiera zdroworozsądkowemu myśleniu o bieżących rzeczach, bez niepotrzebnego lęku o to, co w przyszłości. Skupienie na teraźniejszości a także jej wyzwaniach stymuluje do czynności i przezwyciężania bariery. Wróżby stanowią podobną funkcję, w większości korzystnie oddziałując na poszczególną osobę. Wszystkie wskazane kłopoty i przeszkody stają się na skutek nim oswojone, a poprzez to szybciej osobiście z nimi dać rade. Identycznie działać ma możliwość normalny horoskop. Myśl o kolejnych przyszłego losu, której bezsporne elementy są już znane czy spodziewane, zmniejsza lęk przed nią a także dobrze oddziałuje na ludzka psychikę, usuwającniezasadne napięcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *