Piękny wystrój auta osobowego…

Przepiękny wizerunek samochodu osobowego nie jest możliwy do uzyskania jeżeli nie weźmiemy pod uwagę tego, jakie posiadamy w samochodzie felgi, innymi słowy koła.
Najbardziej znane są stalowe felgi ,które niestety częstokroć nie prezentują się atrakcyjnie i tak naprawdę prawie każdy,  ładny pojazd potrafią przemienić w niezbyt ciekawy. Design auta to w dużym stopniu właśnie koła. Z tego także powodu coraz większa grupa osób decyduje się na felgi z aluminium jakie dodają samochodowi uroku, elegancji, a w poniektórych przypadkach znacznie sportowego charakteru. To wszystko uzależniony jest od tego ,które felgi kupimy, a też od tego do jakiego auta je będziemy montować.
Felgi są w różnych gabarytach. Jeszcze do niedawna najpopularniejszym rozmiarem felg był rozmiar 15 cali. Obecnie częstokroć można spotkać auta z felgami w rozmiarze 17 cali, a także 18 oraz 19. Jak więc można zobaczyć wielkość kół znacząco rośnie.
Jeżeli jednak pragniemy podróżować w komfortowych warunkach, to warto wybrać felgi z rozmiarem od 15 do 17 cali. Czym większych rozmiarów koło tym znacznie mniejsze opony, bo jej profil jest znacznie niższy. Mamy więc znacznie mniej gumy jaka amortyzuje różnorodnego rodzaju nierówności. Powinno się mieć to na uwadze.

Autor: felgi stalowe 16 5×112

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *