Szuka się miejscowości, w których wolno zorganizować dużo zabaw dla wychowanków.

W czasie ferii szkolnych organizuje się dla dzieci i młodzieży odjazdy poza miasto. Szuka się miejsc, w których wolno zorganizować mnóstwo zabaw dla wychowanków.

Doskonałym miejscem jest na zimowiska Białka Tatrzańska. Ta niewielka podhalańska wieś gwarantuje znakomity odpoczynek w górzystym klimacie. Nawet podczas lekkiej zimy, nie braknie tam puchu dla pasjonatów narciarstwa. Stacje narciarskie razem z licznymi wyciągami krzesełkowymi stwarzają idealne warunki dla miłośników tegoż sportu. Stoki są dobrze podświetlone, więc można tam pewnie szusować od rana do nocy

Ogromną atrakcją jest aquapark. Jednostki pełnoletnie mogą na basenach rozwijać własną kondycję fizyczną oraz rozwijać pływanie. Najmłodsi będą się dobrze zajmować w brodzikach, na zjeżdżalniach oraz wodnych placach zabaw. Do pływalni doprowadzana zostaje woda termalna o temperaturze blisko 30 stopni, zawierająca mikroelementy niezbędne dla zdrowia.

Można też zorganizować tylko parodniowy wyjazd w góry. Dla członków wyprawy Białka Tatrzańska proponuje bazę noclegową i smaczne wyżywienie w regionalnych karczmach. Przy tej okazji wolno też zaczerpnąć z hydroterapii w zdrowej wodzie mineralnej wartościowej w potas, magnez, wapń i żelazo. Takie kąpiele dopisują pełnej relaksacji, podnoszą wytrzymałość na stres a nawet wspomagają odchudzanie. Na szybkie wycieczki Białka Tatrzańska posiada doskonałe realia – zapewnia zjazdy narciarskie lub rekreację na basenie. Partycypantom dłuższego wyjazdu Białka Tatrzańska zagwarantuje ubogacone zajęcia w okresie całego pobytu.

Autor: Zimowiska Białka Tatrzańska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *