Wszak kiedyś spotykaliśmy się dużo częściej

Kilka miesięcy temu postanowiliśmy się wyjechać wraz z dobrymi znajomymi do zoo. Zebraliśmy koło 9-ciu ludzi a także stwierdziliśmy, że w ostateczności wypoczniemy razem po trudnym dniu oraz odświeżymy trochę zakurzoną przyjaźń. Wszakże kilkanaście lat temu widywaliśmy się bardzo dużo częściej i mogliśmy robić to z najogromniejszą cyklicznością. Na nieszczęście, w momencie kiedy ukazują się dzieci i żona, to czasami niesłychanie dużo ciężej wyrwać się z mieszkania a także zagospodarować sobie chwilę. Sprawdziliśmy autobusy, które oferowały pożyczenie busa w okolicy a także zaczęliśmy się dodzwaniać.

Nikt nie miał ochoty bowiem jechać własnym samochodem, gdyż właściwie każdy chciał wypić w weekend alkoholu, co było w pełni zrozumiałe. Udało  się odszukać firmę busy wynajem, która poinformowała nas, że posiada na sobotę 1 nie zajęty samochód i, że kierowca podjedzie po nas w określone przedtem miejsce.

Sobota przybyła oraz dzień zapowiadał się idealnia. Na niebie nie było ani 1dnej chmurki, a my mieliśmy doskonały humor. W ostateczności nadciągał dzień pełen śmiechu. W każdym momencie posiadamy tak, że nie widząc się wiele tygodni przypominamy sobie stare czasy.

Na miejsce do Zoo dojechaliśmy już po 1h, gdyż z naszego miasta do miasta nie było bardzo daleko. W tym samym momencie wypiliśmy po 1dnym piwie, gdyż tak długo się nie spotykaliśmy, że nie było sensu tracić czasu i dnia. Mieliśmy przecież dla siebie jedynie 1 dzień oraz w późniejszym czasie całkiem możliwe, że znów nie uda wam się spostrzec poprzez wiele miesięcy. Po niedługiej gościnie w ogrodzie zoologicznym pojechaliśmy nadal na basen i udało nam się dużo h się popluskać.

Autor:wycieczki autokarowe poznań

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *