Proargi składają się z naturalnej l-argininy.

Proargi to znany farmaceutyk o dobrej jakości wykonania, ze starannością przefiltrowany a także co bardzo istotne spełniający wymagane dyrektywy. Proargi zbudowane są z naturalnej l-argininy oraz ponadto ze składników takich jak : cytruliny, witaminy z grupy K, oraz resveratol. Wpływ l-argininy na zdrowie został analizowany przez 3 amerykańskich specjalistów, którzy dostali nagrodę Nobla za własną pracę.

Zaletą proargi jest fakt, że nie posiada w sobie cukru, lecz wyłącznie naturalną stewie, na próżno też szukać u niej nienaturalnych składników a także konserwantów. Do zalet zażywania proargi zaliczyć można głównie przyrost produkcji tlenku azotu w organizmie, szybką odbudowę organizmu po dużym wysiłku fizycznym, wzmocnienie odporności własnego organizmu, wsparcie układu sercowo-naczyniowego. A dodatkowo proargi między innymi opóźniają starzenie się naszego organizmu, stabilizują ciśnienie krwi a ponadto ilość glukozy we krwi. Tak zatem jak widzimy proargi dużo nam dają, dzięki nim nasze zdrowie i samopoczucie staje się o wiele lepsze, poprzez co możemy zyskać na energii życiowej.

W jaki sposób zażywać proargi? Preparat ten występuje w saszetkach i rekomendowana jest tu ilość jednej lub 2 torebek na dobę, które należy przedtem rozpuścić w połowie szklanki chłodnej wody. Są przeciwności do zażywania proargi, nie wolno jej głównie zażywać w trakcie ciąży a dodatkowo karmienia piersią. Nie mogą proargi stosować również osoby z wysokim ciśnieniem, a również diabetycy. I na koniec o czym trzeba pamiętać – różnego typu suplementy nie mogą zastąpić urozmaiconej diety codziennej. Także nie wolno przekraczać zalecanej racji dobowej.

Więcej: proargi 9 plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *