Zrobienie makijażu permanentnego może nie tylko oszczędzić czas, ale również sprawić, iż będziemy wyglądać o wiele lepiej niż w tradycyjnym makijażu.

Odpowiednio dopasowany makijaż świetnie poprawi nie tylko prezencję danej kobiety, niemniej jednak również jej samopoczucie. Dużo dziewczyn codziennie, a czasem parę razy dziennie, maluje brwi, by wyglądały tak jak należy oraz idealnie pasowały do reszty twarzy. Czasem jest tak, że nasze naturalne brwi znacząco różnią się kolorem od koloru naszych włosów, bądź są po prostu słabe oraz rzadkie. W takich sytuacjach, aby prezentować się dobrze, musimy przeznaczyć paręnaście minut codziennie na makijaż brwi.

Na nasze szczęście aktualnie na rynku oferowane są usługi takie jak makijaż permanentny. Dzięki niemu możemy zaoszczędzić codziennie dużo czasu, a brwi przez 24 godziny na dobę, będą prezentowały się doskonale. Efekt po wykonaniu tego typu zabiegu utrzymuje się aż dwa lata. Makijaż permanentny będziemy mogli zrobić na dwa różne sposoby. Takim jednym z nich jest metoda ombre, czyli cieniowania. Za sprawą tej metody uzyskać możemy niepowtarzalne naturalny efekt, przednia część brwi będzie nieco jaśniejsza, a część tylna – delikatnie ciemniejsza. Makijaż permanentny wykonany taką metodą jest modny i powszechny w gronie klientek gabinetów kosmetycznych.

Następna technika to tak zwany microblading, zwana inaczej piórkowa. Polega na aplikowaniu barwnika przy zastosowaniu mikroostrza. Wykonanie permanentnego makijażu może nie tylko oszczędzić sporo czasu, niemniej jednak również spowodować, iż będziemy prezentować się dużo lepiej niż w tradycyjnym makijażu. Dlatego że wykona nam go prawdziwa profesjonalistka.

Więcej: Makijaż permanentny kielce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *